KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7394247
*
nr 739 4247
Träsnitt
Kina, motivets mått: 36x20
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 februari 2012
kl 17:17:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/2 21:51:36
1
300 kr
6/2 11:26:05
2
150 kr
6/2 11:26:15
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien etsningar grafik kina kinesisk kinesiskt linoleumsnitt träsnitt
-
6150 Träsnitt
2 st, Otto Paju (1926-2016), Estland. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:23
-
5007 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:13
-
5009 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:15
-
5008 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:14
*
Träsnitt
nr 739 4247
Träsnitt
Kina, motivets mått: 36x20
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 februari 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/2 21:51:36 | 1 | 300 kr |
6/2 11:26:05 | 2 | 150 kr |
6/2 11:26:15 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien etsningar grafik kina kinesisk kinesiskt linoleumsnitt träsnitt
-
6150 Träsnitt
2 st, Otto Paju (1926-2016), Estland. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:23 -
5007 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:13 -
5009 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:15
-
5008 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:14